Open'er Festival

10 lipca 2017
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Dużo się działo, kiedy była cisza na blogu. Jednym z najważniejszych wydarzeń był Open'er Festival w Gdyni. Razem z moją przyjaciółką *dzięki jeszcze raz za wszystko* wybrałyśmy się do Gdańska na 5 dni, z czego 4 przeznaczyłyśmy na festiwalową zabawę. Pogoda niestety dopisywała nam tylko przez pierwsze dni, później ciągle padało, jak zauważycie pewnie w filmiku.
Miałam zamiar nagrać vloga z całego wydarzenia, ale chyba będę musiała jeszcze nad tym dużo popracować. Póki co zostawiam Was z tym co udało mi się zrobić. Proszę również o wyrozumiałość, ponieważ nagrywałam pierwszy raz coś takiego. Nie jestem dobra w obróbce, ani nie potrafię jeszcze mówić do kamery. W każdym razie, mega dobrze bawiłam się nagrywając ten filmik i potraktujcie go z przymrużeniem oka, enjoy!


6 komentarzy

 1. Też byłam na Openerze super przeżycie!Szkoda że nie mogłam wnieść lustrzanki :/
  julie-s-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być to mega przeżycie! <3 Chciałabym kiedyś wybrać się na Openera, bo nigdy nie byłam.
  z-pasja-w-obiektywie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chciałam być na openerze. Tego roku występował tam the weekend którego uwielbiam więc żałuję, że mnie nie było. Jednak nie wyobrażam sobie zabawy z mamą dlatego w tym roku podziękowałam. Zaraz zabiorę się za filmik!
  ig: oliwiaoleszczyk
  littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń